Logo

UltraKom најдобар и најстабилен IPTV сервис ultrakomiptv.com

Број на оглас: 3474458 | Објавен на: 01.04.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вид на оглас: Се продава


UltraKom е еден од најдобрите IPTV провајдери во светот!
UltraKom нуди IPTV претплата низ целиот свет со брзо активирање и без надоместоци за поставување, опфаќајќи ги сите ваши дневни потреби!
На нашите корисници му даваме екскузивен пристап на повеќе од 3.000+ канали и 2.000+ филмови и серии со наш превод!
Нашиот IPTV сервис можете да го гледате на:
IOS
ANDROID
PC
SMART TV
SMART TV BOX
MAG

За HD слика ви треба интернет брзина минимум 10mbps, а за Full HD брзина ви треба 25mbps.

Наши пакети:
1 месец - 8 евра
3 месеци - 20 евра
6 месеци - 40 евра
12 месеци - 65 евра (ПРОМОТИВНО)

Нудиме 24 часа тест период во кој можете и сами да се уверите дека нудиме најдобро и најстабилно IPTV.

За повеќе информации и цени ве молиме посетете ја нашата веб страна www.ultrakomiptv.com
facebook.com/ultrakom

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ultracom

Потврден огласувач