Logo

prodavam ford mondeo

Број на оглас: 3474547 | Објавен на: 25.02.2020, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford mondeo ghia 2.0 TDCI 2003 , 96 kw , full oprema ,4 zimni gumi, kuka, kozen enterier

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач