Logo

Opel Antara

Број на оглас: 3474609 | Објавен на: 16.09.2020, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 22 kw / 30 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena od ch, voziloto e kako novo vredi da se vidi. Cena po dogovor.

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач