Logo

Bmw 330i

Број на оглас: 3474616 | Објавен на: 02.02.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 330

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 231 kw / 314 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 330ci napraven celosen servis so novi zimski gumi
So sve oprema

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Artan

Потврден огласувач