Logo

Leagoo T5 c

Број на оглас: 3474751 | Објавен на: 22.05.2020, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Leagoo T5 c

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen samo 3 meseci so kamera 15 megapikseli 3 gb RAM,32gb vnatresna memorija duo kamera.Moze zamena za Lg ili samsung.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач