Logo

FORD MONDEO

Број на оглас: 3474880 | Објавен на: 22.02.2020, 22:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2.0 tdci inf na tel . 071 267 844 Marjan

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач