Logo

Prodavam Kuka vo Volkovo

Број на оглас: 3474912 | Објавен на: 10.04.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 180 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 570 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Ulica 21 br.1

Цена: 61.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Kuka vo Volkovo na mirno mesto , asfaltirana ulica , priklucena na kanalizacija so sredeni dokumenti . ima prekrasen zaden dvor koj e izoliran za uzivanje

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач