Logo

Dell Latitude E7440 14"

Број на оглас: 3475091 | Објавен на: 24.02.2020, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Laptop Dell Latitude E7440 14" ,
vo odlicna sostojba

Intel Core i7 (4th Gen) 4600U
RAM : 16 GB DDR3L SDRAM 1600 MHz
250 SSD
Windows 10 Pro 64bit - Licenciran

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач