Logo

Se prodava golf 4 1.9tdi

Број на оглас: 3475101 | Објавен на: 21.01.2020, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 1.9tdi 81kw 2001god.so klima elektrika prozori predni gumi novi stegnat na prednica tel.070 258 265

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач