Logo

BMW 320D 214GOD MODERN LINE

Број на оглас: 3475166 | Објавен на: 16.09.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e donesen od Belgija
Dva kluca
100%realni kilometri so servisna istorija moze da se proveri vo BMW ili servis po vas izbor....
Bez zamena!!
077 725 333

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач