Logo

Polo 1.4i 1999 “Za Delovi”

Број на оглас: 3475215 | Објавен на: 03.01.2020, 18:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4i 1999
Sve na nego samo za delovi
Motor na prefekt sostojba

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач