Logo

Vw Sharan 1.9 tdi 2004

Број на оглас: 3475226 | Објавен на: 23.05.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Sharan 1.9 tdi 2004 god.131 ks.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 audi

Потврден огласувач