Logo

Audi A3 2.0 TDI 11/2009

Број на оглас: 3475263 | Објавен на: 11.05.2020, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.950 €

7.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektno soćivano
Eden sopstvenik
Kompletno servisirano na132 000km
Doneseno od Germanija
So kompletna fabrićka full oprema
Dva kluća i fabrićki kod
Bi Xenon svetla
So157 000 km i možnost za proverka
Voziloto e registrirano cela godina
Zelen karton cela godina
EURO 5TEL:071/275-285
TEL.ZA VIBER:00389(71)275285

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Mendis

Потврден огласувач