Logo

Prodavam niva vo blizina na Berovo

Број на оглас: 3475288 | Објавен на: 23.11.2020, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 bazgo

Потврден огласувач