Logo

Mali Labrador kucinja ( Лабрадори ) !!!

Број на оглас: 3475306 | Објавен на: 17.02.2020, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


NAPOMENA info samo na br 078/215-952

cistokrvni labradori stari 40 dena
ostanati
Zenski crni 2

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 sd

Потврден огласувач