Logo

BORMASINA HITACHI I KRSAC

Број на оглас: 3475366 | Објавен на: 14.02.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач