Logo

Mercedes benz E 190

Број на оглас: 3475437 | Објавен на: 30.03.2020, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e mnogu zocuvan i zdav motor imat pali vozi za poveke info javete na ovoj broj.071543838

 Xhemo

Потврден огласувач