Logo

Mercedes benz 200

Број на оглас: 3475440 | Објавен на: 30.03.2020, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 1981

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info javete na ovoj broj 071543838

 Xhemo

Потврден огласувач