Logo

Се продава Мед/Med

Број на оглас: 3475553 | Објавен на: 26.03.2020, 03:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Ливадски и Шумски Мед на Големо.
Цена по договор.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Нано

Потврден огласувач