Logo

Nov suv peugeot 2008

Број на оглас: 3475555 | Објавен на: 06.08.2020, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 2008

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 13.100 €

13.150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
pod garancija uste 3 godini
Kupen od salon euroimpex
Abs
Hill asistent
Start stop sistem
Klima
Elektrika na prozori
Tempomat so kruz kontrol
Maglenki
Elektricen volan so koza
Led svetla
Touch screen
12 airbags
1 gazda
Napraven 1 servis
Letni gumi 17 so gt bandazi
Info broj 076387748 ne e udirano go prodavam poradi kupuvajne na stan

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач