Logo

CD pleer KENWOOD DP-2030 kako nov

Број на оглас: 3475641 | Објавен на: 14.02.2020, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


ispraven

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач