Logo

Се издава мал Дуќан во трговски

Број на оглас: 3475702 | Објавен на: 20.09.2020, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 55 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Продавам / Изадавам мал дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Флизерката. Дуќанот е 10 м има струја и вода, нема вц . Може и за преодажба да разговараме ако е некој конкретно заинтересиран. deloven po cena za stanben prostor

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Dan

Потврден огласувач