Logo

ТУРСКИ САДНИЦИ КАЛИНКА-Hidzas

Број на оглас: 3475784 | Објавен на: 26.03.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две годишни садници Калинка Убава турска сорта моментално барана на пазарот Hidzas и Wonderful .
500-600броја/100и120ден

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач