Logo

APOLLO 3404 Traktor

Број на оглас: 3476065 | Објавен на: 17.05.2020, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Shitet Traktor shum pak i shfrytzuar Se prodava Traktor malku koristen. 4X4. Me kabinË. So kabina.

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач