Logo

Se prodava Ford transit kombe 1997god patnicko moze i zamena

Број на оглас: 3476264 | Објавен на: 01.06.2020, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kombe ford transit 2.5 obicen dizel vo dobra sostojba nema registracija moze i zamena
Prednost sharan 076 218 706 cena 1300 za poevtino ne se javuvajte

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач