Logo

Djep. Kolepka . Od drvo

Број на оглас: 3476279 | Објавен на: 06.08.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Moze dase pisuva ime po zelba .
Prakjame so kargo niz cela Makedonija.
Kontakt : 071 701 617.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач