Logo

LG spirit

Број на оглас: 3476316 | Објавен на: 16.09.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: Spirit

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot si funkcionira rabote tacot bez problem ne e skrsen ekranot se gleda i na slikite cuvan e telefonot

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач