Logo

Daevo neksija 15 benzin 2000god mnogu zdrava

Број на оглас: 3476574 | Објавен на: 30.06.2020, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Nexia

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 777 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba cenafiksna 700efiksno071251023 za kontak moze i.zamema

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач