Logo

Se prodava Opel Vectra B

Број на оглас: 3476594 | Објавен на: 30.06.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Vectra B
4-zimski + 4-letni gumi so bandashi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач