Logo

Mercedes C200

Број на оглас: 3476595 | Објавен на: 31.03.2020, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.550 €

3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes c clasa C200 CDI 116ks

Klimatronik dvozonski
Elektrika na sedista, na site stakla i retrovizori
Komandi na volan i podesuvanje visina i dlabina
Nov akumulator
Dva kluca
Registriran i servisiran.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Xxx