Logo

VW Passat 1.9 TDI

Број на оглас: 3476625 | Објавен на: 02.06.2020, 23:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Pasat vo odlicna sostojba.
Servisiran redovno so smenet set rebrest.
So kolata idat i aluminiumski bandasi 16ki so solidni gumi. Registriran do 8
2020 so zelen karton.
Kolata e so mali karoseriski zabeleski.
Cenata ne e fiksna.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач