Logo

Pasat,19 TDI Dizel

Број на оглас: 3476656 | Објавен на: 19.01.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava Passat 1,9 Tdi 1997/1998 Napraven Kompleten Servis Site Filtri Smeneti Aluminski Bandasi Novi Gumi Cela Godina Registriran Zelen Karton Cela Prednica Nova Centralno Zaklucuvajne Airbag Nikakvi Vlozuvajna Podetalni Informaci Inbox Moze Zamena So Moja Doplata

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Pasaat