Logo

Audi a6 1.9 tdi

Број на оглас: 3476822 | Објавен на: 18.01.2020, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1997

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba ne e od uvoz vtor gazda sum smeneta prednica amortizeri rebrast kais nema dopolnitelni vlozuvanja moze zamena samo za audi a 4 tdi od oprena na kolata se e ispravno.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач