Logo

Se prodava Renault Clio 1.9D

Број на оглас: 3476914 | Објавен на: 10.08.2020, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba
Ima 4 novi gumi
Registrirana do Septemvri 2020

Kontakt/info samo na ovoj broj:
070 756 807 !!
070 756 807 !!
070 756 807 !!

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач