Logo

TERMO PECKA

Број на оглас: 3476936 | Објавен на: 05.08.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


TERMO PECKA 6 KW, VO SUPER SOSTOJBA, SOCUVANA, SO POSTOLJE NA TRKALCA

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 kupi prodaj

Потврден огласувач