Logo

Vw GOLF 2.0 tdi High line

Број на оглас: 3476987 | Објавен на: 21.02.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.600 €

7.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 2.0 tdi high line ekstra sacuvano nov uvoz registriran do 25 -1 2021
inf 071 357 600

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 zimer

Потврден огласувач