Logo

smart *** reg. do 3- 2020 god ###

Број на оглас: 3477072 | Објавен на: 28.03.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: ForTwo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


za poveke inf - javete se na 078 - 408 - 486 -reg. Do mart ....zvonete na viber .....

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 berov@gmail.com

Потврден огласувач