Logo

Synology rack/disk station 2tb hdd NAS

Број на оглас: 3477151 | Објавен на: 15.02.2020, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Synology RS214
2X 1TB WD RED
150 EUR FIX
079 258 632 viktor

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач