Logo

MAN TGA 26.410 solo

Број на оглас: 3477294 | Објавен на: 22.02.2020, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 777 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Man tga 26.410 2003godina 790.000km,retarder tempomat klima na krov racen menuvac registriran do 06.2020 vo odlicna sostojba nosivost 16tona dolzina na sanduk 7.40 trostrana roletna so nova cerada,stranici 105cm napred feder nazad jastuk...Za povece info zvonite na 071332500

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач