Logo

BMW 335d

Број на оглас: 3477303 | Објавен на: 22.03.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 335

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e kako od salon 286hp napraveno chip tunning na 340hp kompleten servis plateno se do regg cenata eza kashzazamena dr cena

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач