Logo

Cevli cizmi

Број на оглас: 3477451 | Објавен на: 07.03.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Zacuvani cevli za skii 1500 den extra cena 38 i 41

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач