Logo

PRODAVAM TERMO PEČKA 6-KA

Број на оглас: 3477555 | Објавен на: 24.02.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Pečkata e vo ispravna sostojba i e 6 kw, koristena samo edna sezona.
Lice za kontakt : BAŽE 071646350

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач