Logo

Opel Astra full cosmo1.9 150ks

Број на оглас: 3477575 | Објавен на: 18.02.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €

3.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra full cosmo
1.9 150ks
Xenon svetla
farovi so lupa
Al.bandasi
Climateonik
Tempomat
El ogledala
El stakla
Navigacija
Cd radio
Bord com
Kozen enterier
12 air bag
Plateni site davacki do registracija

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач