Logo

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PLIN

Број на оглас: 3477971 | Објавен на: 23.02.2020, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava punto 2006 god so atest plin Lovato,servisirano rebrast kais,maslo,filtri,novi amortizeri,set lamela,cauri na zaden trap,registrirano do 5.2020 god,vozeno samo na otvoren pat novi gumi,led svetla,novi farovi,klima,elektrika na predni prozori,moze zamena za vozilo 4x4 benzin plin ZA POEVTINO NE ZVONETE kolata e top,pali vozi

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 rubin

Потврден огласувач