Logo

Продавам Passat B6 Highline 2.0 125kw

Број на оглас: 3478019 | Објавен на: 22.01.2020, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлично сочуван Passat B6 Highline 2.0 125kw со сервисна книшка.
Highline опрема со xenon автоматски светла, сензори за дожд, сензори за притисок на гуми, паркинг сензори (напред и назад), рикверц камера, автоматско затемнување на ретровизор, греење на ретровизори, греење на седишта, борд компјутер, навигација и многу друга опрема.
Колата е одлично возена и одржувана без никакви проблеми. Увезена е од Германија во 2015 година лично од мене.
Направен мал сервис пред 2000 км, голем сервис пред 20000 км. Сменет сет замаец пред 20000 км.
Регистрирана на 17.01.2020 год.
Со колата следат летни алуминиумски и зимски челични бандаши со добри гуми, како и летни платнени и зимски гумени патосници.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач