Logo

Zadno Kapace iPhone 6 So Fletovi

Број на оглас: 3478084 | Објавен на: 14.02.2020, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 6

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kukishteto e zacuvano izvadeno od telefon so icloud fletovite se orginalni i konektorot za polnenje

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач