Logo

Volkswagen T5

Број на оглас: 3478164 | Објавен на: 02.09.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: T5 Други

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW T5 1.9 2007.
071796118

 VW

Потврден огласувач