Logo

Се продава нива Пирава 6139m2

Број на оглас: 3478194 | Објавен на: 04.07.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6139 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат ниви 5 парцели една до друга со вкупна површина од 6139m2.
Катастарска општина: Пирава вон град.
Пола површина е засадена со 3 годишни садници јапонско јаболко.
Има бушотина за наводнување.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач