Logo

Golf 5 1.6

Број на оглас: 3478207 | Објавен на: 10.08.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.250 €

3.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава golf 5 1.6 со поминати 190 000 км, со 2 клучеви, серво, електронско заклучување, 16к бандаши, електроника. Колата е одлична може да се види и провери

 Велес    Општина:Чашка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач