Logo

Se prodava lozje Smederevka

Број на оглас: 3478282 | Објавен на: 14.09.2020, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 9000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje smederevka vo mesnosta vikana Goligaz , okolu 9 dekara od koj vo imoten list skoro 8 derari.
Ima podgotovka za sistem kapka po kapka,postavena e instalacijata , treba da se stavat samo creva nad lozite.
Se prodava so se rod.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач